Інноваційні розробки Crow

Виробництво датчиків руху Сrow

Компанія Crow з 1980 року розробляє та виробляє компоненти для систем охорони та безпеки. Постійне вдосконалення моделей, впровадження прогресивних технологій та оновлення лінійки продукції дозволяє Crow бути у тренді та займати лідируючі позиції на ринку.

В асортименті виробника інтелектуальні панелі управління, дротові та бездротові детектори, приймачі, брелоки, оповіщувачі та тривожні кнопки.

Інноваційні розробки Crow

Серед великої кількості різних пристроїв від Crow особливу увагу привертає унікальна розробка – пасивний датчик руху, що працює на чотиривірному PIR-сенсорі в ІЧ-діапазоні. Використовувана імпульсна мікросхема і спеціальна лінза, що фокусує, значно знижують кількість помилкових спрацьовувань і дозволяють відфільтровувати пересування домашніх тварин масою до 25 кг.

Заслуговують на увагу і комбіновані детектори, в основі яких два сенсори – ІЧ та НВЧ. Таке поєднання забезпечує високу надійність виявлення руху за низького рівня помилкових тривог. Датчики цього типу також можуть ігнорувати невеликих тварин, а використання спеціального пристрою – маски для лінзи – дозволяє пропускати більші екземпляри з вагою 35 кг.

Найновіша розробка від Crow, що працює у складі охоронної системи Serenity™, – датчик руху із вбудованою відеокамерою. При його спрацюванні камера робить знімки того, що відбувається, і відправляє їх на пульт моніторингу та смартфони користувачів. 

Переваги датчиків руху Crow

Датчики Сrow відрізняються простотою та легкістю монтажу. Вони можуть кріпитися на стіну чи стелю в потрібному місці. Особливо зручними є бездротові пристрої, які не потребують прокладання кабелів передачі даних та живлення.

Сповіщувачі Сrow добре захищені від вологи та впливу зовнішніх факторів, надійні в експлуатації. Їх встановлення значно підвищує ефективність охоронної системи та рівень безпеки на об'єкті.