Основні відомості про компанію

 

Компанія Crow Electronic Engineering LTD (Ізраїль) займає лідируючі позиції серед виробників технічних рішень у галузі забезпечення безпеки та домашньої автоматизації.

Компанія Crow Electronics Engineering

З 1980 року компанія розробляє та випускає системи охоронної сигналізації та контролю доступу, бездротові датчики та детектори незмінно високої якості за розумною ціною. Штат висококласних інженерів, постійні пошуки та впровадження нових технологій дозволяють обладнанню Crow™ завжди бути в тренді та відповідати запитам клієнтів.

Асортимент продукції

Crow™ пропонує технологічні інноваційні рішення для використання у житлових та комерційних приміщеннях. В асортименті компанії широкий модельний ряд інтелектуальних бездротових і гібридних панелей управління, а також лінійка внутрішніх і зовнішніх датчиків, оптимізованих для мінімізації помилкових тривог. Сучасний дизайн пристроїв дозволяє їм органічно вписуватись у будь-який інтер'єр.

У комплекс представленого обладнання входять:

  • контрольні панелі та клавіатури
  • приймачі та блоки GSM та TCP/IP зв'язку
  • датчики: рухи, розбиття скла, вібрації, відкриття, затоплення, диму
  • сирени
  • брелоки та тривожні кнопки.

Для керування охоронною системою розроблено мобільний додаток Serenity Connect™, а доступ до інформації здійснюється через Crow Cloud™. Крім того, охоронна система може бути підключена до системи «Розумний дім» та взаємодіяти з різними домашніми приладами.

crow.ua

Інноваційні технології

Компанія Crow™ займається не лише виробництвом, а й розробкою охоронного обладнання. Результатом роботи проектного відділу стали унікальні пасивні ІЧ-датчики руху, засновані на імпульсних мікросхемах зі спеціальними лінзами та четирехвірними PIR-сенсорами, що дозволяють відфільтровувати сигнали від невеликих тварин та навколишнього середовища. Їх використання в рази знижує кількість помилкових спрацьовувань системи та дозволяє домашнім вихованцям вільно пересуватися навіть при включеному режимі охорони.

Ще одним досягненням стала розробка детектора із вбудованою камерою, який відсилає підтвердження подій на телефони користувачів та на станцію моніторингу.

Впровадження новітніх технологій у всі пристрої Crow™ підвищує ефективність охоронної системи, а, отже, і загальний рівень безпеки будь-якого об'єкта.