Технології захисту зовнішніх датчиків

Методи захисту датчиків сигналізації

Охоронна сигналізація — це комплекс технічних засобів, що дозволяють контролювати певні параметри навколишнього середовища, що вказують на виникнення небажаних ситуацій на об'єкті, що охороняється.

Наступні пристрої, такі як датчик руху, датчик розбиття скла, датчик вібрації та інші різновиди детекторів, розміщуються в точках найбільш ймовірного виникнення тривоги. Це можуть бути місця як усередині приміщення, так і зовні. Але незалежно від того, де встановлено датчик, він повинен постійно та ефективно виконувати свої завдання.

Датчик розбиття скла Crow

Так, внутрішні датчики розбиття скла Crow, що працюють за схемою фазо-частотного поділу, відрізняються високим рівнем реагування у поєднанні з практично нульовою кількістю помилкових спрацьовувань.

Такі показники досягаються використанням двох каналів, один з яких уловлює низькі частоти удару, а інший – високі від розбиття скла. Має значення та послідовність сигналів. Якщо низькі частоти реєструються після високих, датчик не спрацьовує. Радіус детекції таких пристроїв становить 10 м. Це дозволяє використовувати їх для охорони кількох віконних прорізів.

Для захисту від розтину або зняття детектор обладнаний темпером.

Захист датчиків Crow

Для захисту зовнішніх датчиків бренд Crow використовує сучасні інноваційні технології та матеріали, які дозволяють експлуатувати пристрій у складних умовах довкілля.

Вуличні детектори Crow мають герметичний корпус із класом IP55.  Вони надійно захищені від сонячного світла, опадів, вітру до 30 м/сек, розтину, спроб зняття чи руйнування. Добре екрановані від радіо та електромагнітних перешкод. Додатковий захист забезпечує козирок, що входить у комплект пристрою.