TCP/IP зв'язок у датчиках Crow

Основні функції та особливості

Активне використання інтернет-технологій у всі сфери життя призвело до того, що сучасні системи сигналізації стали оснащуватися TCP/IP каналам зв'язку. Прикладом може бути інтелектуальна бездротова система Crow Serenity™ із вбудованим модулем TCP/IP.

Він дозволяє надсилати тривожні повідомлення з фото підтвердженням користувачам або на станцію моніторингу через Інтернет. А також надає можливість дистанційно керувати та контролювати систему через WEB-браузер або спеціальний додаток.

Зайшовши через смартфон, планшет або ПК у сервіс Crow Cloud™, користувач отримує доступ до своєї системи безпеки і в реальному часі може отримувати сповіщення від усіх датчиків, встановлених на об'єкті: детекторів руху, розбиття скла, удару тощо.

Датчик удару сигналізації – що це?

Датчик удару сигналізації або, як його ще називають, датчик вібрації – це пристрій, що реагує на механічні коливання від ударів, вибухів, свердління та інших впливів, що руйнують. В охоронних системах зазвичай використовуються для контролю за цілісністю стін та стель, а також металевих конструкцій – банкоматів, сейфів, депозитарних осередків.

У конструкції датчика удару два модулі: перетворюючий та обробний. У першому знаходиться п'єзоелектричний, оптичний, магнітно-індукційний або вихрострумовий сенсор, який уловлює вібрацію і перетворює її на електричний сигнал. У другому – електронний блок обробки, який перетворює дані на цифровий формат, а потім аналізує їх.

Сучасні моделі детекторів удару, такі як Crow VIB 2000, контролюють не лише сам факт появи вібрацій, але й частоту коливань, силу, кількість та тривалість ударів. Це дозволяє тонко налаштовувати пристрій під умови експлуатації та отримувати високий відсоток виявлення при низькій кількості помилкових спрацьовувань.