Датчики руху та домашні тварини

Чи реагують датчики руху на тваринах?

Найчастіше використовуваним елементом систем сигналізації є датчик руху. Його функція – виявлення несанкціонованих переміщень сторонніх на об'єкті, що охороняється. Для цього у пристрої можуть використовуватися різні технології: PIR-сенсори, НВЧ-приймачі, їх комбінація.

Найпопулярніші інфрачервоні пасивні детектори, такі як Crow SWAN Quad або Crow NEO Quad, реєструють різницю в тепловому випромінюванні навколишнього середовища та об'єкта, що рухається. Спрацьовують вони у випадку, коли тіло, що має значне теплове випромінювання, потрапляє в зону чутливості.

Датчики руху та домашні тварини

Що ж робити, якщо на території, що охороняється, або в приміщенні постійно знаходяться тварини? Адже в стандартному варіанті датчик руху реагує на об'єкт, що випромінює тепло, будь-якого розміру. А це означає, що при пересуванні домашніх улюбленців сигналізація постійно спрацьовуватиме.

Саме для таких ситуацій компанією Crow розроблено спеціальні детектори, що ігнорують невеликі об'єкти вагою до 35 кг. Серед них ІЧ-датчик Crow SWAN Quad та комбіновані сповіщувачі Crow EDS 2000 та EDS  3000.

Дані пристрої оснащуються мікропроцесорами, здатними аналізувати масу і швидкість об'єктів, що пересуваються. Це дозволяє фільтрувати сигнали від тварин вагою до 15 або 25 кг. А встановлення спеціальної маски на лінзу, що фокусує, дає можливість ігнорувати навіть великих собак масою до 35 кг.

Переключення між режимами фільтрування здійснюється встановленням перемичок у відповідне положення. Додатково здійснюється налаштування лічильника імпульсів: без тварин, з тваринами до 15 кг, з тваринами до 25 кг.

Основуючи подібними датчиками руху свою охоронну сигналізацію, ви зможете забезпечити високу безпеку своїх приватних володінь, при цьому тримати свійських тварин не боячись хибних спрацьовувань.