Монтаж вуличного датчика руху

Вимоги до вуличних датчиків руху

Вимоги до вуличних датчиків руху значно серйозніші, ніж до їх внутрішніх аналогів. Вони повинні мати вологозахищений, міцний корпус, стійкий до пошкоджень. Мати максимальний захист від радіо та електромагнітного випромінювання. При цьому забезпечувати відмінну здатність до виявлення порушників в екстремальних умовах навколишнього середовища.

Прикладом може бути вуличний датчик Crow Crow D&D, оснащений здвоєним PIR-сенсором, мікроконтролером ACIS і вбудованим аналоговим підсилювачем. Така комплектація забезпечує постійну фільтрацію шумів, придушення хибних спрацьовувань та якісне виявлення порушників. Його особливістю є можливість температурної компенсації від -20 до +50°С, що дозволяє визначати наявність людини навіть якщо температура навколишнього повітря близька до температури його тіла.

Але для ефективної роботи вуличного датчика, його ще необхідно правильно встановити та налаштувати.

Як правильно встановити вуличний датчик?

Передусім, детектор має бути розміщений у місці, де проникнення зловмисника найімовірніше. Бажано так, щоб під час руху він перетинав зону чутливості поперек променів.

Монтаж виготовляється на нерухому, міцну поверхню. При цьому потрібно стежити, щоб лицьова сторона вуличного датчика руху не була звернена до прямого сонячного світла, до поверхонь, що відбивають і швидко змінюють температуру. Не бажано розміщувати подібний пристрій у місцях з постійними протягами, поряд з вікнами та дверима або об'єктами, що постійно рухаються. Для додаткового захисту від сонця, дощу або снігу над датчиком рекомендується встановлювати козирок.

Якщо монтований вуличний датчик підключається до централі провідним способом, потрібно прокласти кабель відповідного типу та за встановленими стандартами. Перед встановленням бездротового детектора необхідно перевірити достатність сигналу в тому місці, де його буде розміщено.