Інноваційні технології продукції Crow

Коротко про основні переваги

Компанія Crow – всесвітньо відомий розробник та виробник компонентів охоронних систем, сигналізації та інших засобів безпеки. Продукція бренду поєднує в собі інноваційність, ефективність, високу якість та демократичну вартість.

Лідерство на ринку досягається постійним удосконаленням, розробкою та впровадженням нових технологій у галузі передачі та обробки даних, виявлення руху, вібрації та контролю за різними параметрами навколишнього середовища. Регулярне оновлення асортименту дозволяє бренду Crow завжди бути в тренді та не втрачати популярності у користувачів.

Датчики вібрації Crow

На сьогоднішній день модельний ряд торгової марки Crow включає цілий комплекс охоронного обладнання для використання в житлових, комерційних та промислових приміщеннях. Це контрольні панелі, приймачі, керуючі клавіатури, детектори руху та розбиття скла, датчик вібрації для сигналізації та інші необхідні компоненти.

Розглядаючи датчики вібрації Crow, варто відзначити інноваційний алгоритм частотного аналізу, що використовується в них, що знижує відсоток помилкових спрацьовувань  від коливань довкілля. Завдяки цьому алгоритму, детектор реагує лише на коливання встановленої сили, тривалості та частоти, а решта просто ігнорує.

Ще однією перевагою датчиків вібрації Crow є можливість їх встановлення прямо на об'єкт, що охороняється, або на деякому віддаленні від нього. При цьому чутливість п'єзо-елемента дозволяє реєструвати вібрації на відстані до 6 м.

Бездротовий тип передачі даних від детектора до централі спрощує встановлення приладу, а мініатюрні розміри роблять його малопомітним.

Використання такого датчика підвищує ефективність охоронної системи та рівень безпеки всього об'єкта, що охороняється.