Crow Cloud™

Компанія Crow запустила новий сервіс

Яким би пристроєм ви не користувалися – смартфоном, планшетом або ПК – хмарні сервіси стали звичним до них доповненням.

Тепер, коли з'явився Crow Cloud™, ви можете безпечно та зручно керувати системою безпеки та домашньої автоматизації від Crow. Для полегшення взаємодії з хмарою розроблено додаток Serenity Connect™ App (для Android-пристроїв доступний у Google Play Store). Воно дозволяє отримувати повідомлення та керувати системами безпеки та «Розумний дім» у будь-якому місці, де є інтернет.

Crow Cloud™ базується на технології Microsoft Azure. Його центри обробки інформації можуть перебувати в різних точках світу та з'єднуватися з панелями керування кінцевих користувачів через IP та GPRS підключення. Причому GPRS-з'єднання завжди буде локальним, незважаючи на розташування центру.

Робота Crow Cloud™ подібна до роботи проксі-сервера. Він виступає посередником між додатком та центральною панеллю Crow Serenity. Коли користувач використовує програму, вона зв'язується з Crow Cloud™, яка, у свою чергу, підключається до панелі. Завдяки цьому передача даних між панеллю та програмою здійснюється в реальному часі і будь-яка зміна статусу системи негайно відобразиться в Serenity Connect™.

Підключайтесь до Crow Cloud™ і будьте завжди спокійні!